محصولات پلاستیکی
خانه / سطل زباله پلاستیکی / قیمت روز سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری
سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

قیمت روز سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

در عصر حاضر می توانید از قیمت روز سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری از طریق سایت های مربوط به خرید و فروش این محصول مطلع شوید. بنابراین متقاضیان  که مایل به خرید این محصولات  هستند هر روز با مراجعه به سایت های خرید و فروش می توانند تغییر قیمت اجناس را شاهد بود و در خرید خود دقت کافی داشته باشند.

از آنجای که خرید سطل های زباله شهری بیشتر مربوط به ارگان های نظافتی مثل شهرداری های هر شهر می باشند، این ارگان ها برای یک خرید خوب و عالی با مراجعه به سایت های خرید و فروش سطل زباله و با مشاهده انواع آنها نمونه باکیفیت را انتخاب کرد و خرید خود را ثبت می نمایند. سطل های زباله دارای سایزهای متفاوت و ضخامت خاصی برخوردار بوده و برخی درب دار و بدون درب و برخی چرخدار و بدون چرخ می باشند.

سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

امروزه برای اینکه شهر چهره زیبا داشته باشد، از سطل های زباله پلاستیکی بزرگ شهری برای تمیز و نظافت استفاده می کنند. این سطل ها بیشتر چرخ دار و درب دار بوده، زیرا برای حمل و نقل بسیار راحت و وجود درب از بیرون ریختن زباله به بیرون و پخش آلودگی در محیط پیرامون جلوگیری می کنند. این سطل های از جنس بسیار مقاوم و پلاستیک فشرده ساخته شده و در برابر عوامل طبیعی بسیار مقاوم بوده و در اثر ضربه های وارد شده در جابجای های نیز مستحکم می باشد.

سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

قیمت سطل زباله پلاستیکی

شرکت های تولیدی سطل های زباله پلاستیکی قیمت محصولات خود را نسبت به مواد اولیه ای که در آنها بکار می رود و طراحی، سایز، ضخامت، و کیفیت جنس قیمت گذاری کرده اند. بنابراین قیمت انواع سطل زباله با یک دیگر بسیار متفاوت هستند. لذا کسانی که تمایل خرید این اجناس را دارند، بیشتر به نوع جنس و قیمت آنها توجه داشته و کالای با کیفیت و قیمت های مناسبی را خریداری می نمایند.

سطل زباله پلاستیکی بزرگ شهری

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
حداقل میزان سفارش 500 هزار تومان
مدیر فروش : هادی زارع
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09123372497
پست الکترونیکی: plasticmarket5@gmail.com

مطلب پیشنهادی

سطل زباله پلاستیکی اداری

تولید کننده جدیدترین سطل زباله پلاستیکی اداری

جدیدترین سطل زباله پلاستیکی اداری با توجه به کیفیت و مزیت های مختلف راهی بازار …